Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior/Senior C# Developer

4Good s.r.o

Mesto: Šamorín

Typ: Part-time

Plat: 1200 — 2000 eur

Dátum pridania: 27.02.2019

Sme skupina ľudí, ktorí s láskou tvoria niečo nové, jedinečné, nezvyčajné. Naše nápady sú nevyčerpateľným zdrojom firmy.
Ponúkame profesionálny prístup k modernizácii firmy, zavedenie automatizácie, zabezpečenie bezchybnosti údajov a tak sledovanie toku materiálu od začiatku až po koniec.Naša spoločnosť neponúka vopred vyhotovený produkt, ani všeobecné procesné či softvérové riešenia.

Náplň práce

• Práca na projektoch, ktoré sa zaoberajú Automatizáciou, Modernizáciou firmy a Industry 4.0!
• Práca vhodná aj pre začiatočníkov: poskytujeme odbornú podporu a profesionálny tím.
• Môžete tvoriť produkty už vo fáze nápadu a budete pri ich zrode i zavedení do skutočnej praxe.
• Ak ste človek, ktorý hľadá riešenia a pridanú hodnotu, uvedomuje si svoju jedinečnosť a prínos pre tím, neváhajte nás kontaktovať.

Požiadavky

• Veľký záujem o danú oblasť
• Schopnosť učiť sa nové veci, stále sa rozvíjať
• Logické myslenie a tvorivosť v IT sektore
• Orientáciu na riešenie - pre nás neexistuje nemožné
• Flexibilitu
• Zvládať tvorbu projektov na čas

Ponúkame

• Flexibilnú pracovnú dobu- možnosť pracovať denne 4/6/8 hodín
• Projektové skúsenosti možno použiť ako odbornú prax alebo ako tému záverečnej práce
• Absolventi vysokých škôl sú vítaní
• Zaujímavé platové ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu
• Využitie Home office
• Odborná prax v programovacom jazyku, nie je podmienkou poznať C#
• Možnosť zúčastniť sa na projektoch s Artificial Intelligence