365.bank

🦄 DIGITAL CAMPAIGN MANAGER

FormaFull-time

Plat1800 €

Úroveň

Pridané14.10.2020

Kto sme?
Teší nás, sme 365-ka. Banka, kde sme spojili to najlepšie z oboch svetov – digitálneho aj fyzického. Vďaka tomu inšpirujeme ľudí k tomu, aby mysleli na peniaze menej, aby mali viac času na to, čo majú radi a aby mohli robiť prácu, ktorá ich baví a dáva im zmysel. Nie sme roboti a nepozeráme sa na ľudí cez čísla či systémy. U nás si ceníme rozmanitosť, otvorenosť a ľudskosť, pretože napriek tomu, že nie sme všetci rovnakí, všetci sme si rovní. Rešpektujeme sa navzájom a to robí z našej 365-ky miesto, kde je #RadosťPracovať.

Náplň práce

Do nášho digitálneho tímu hľadáme bájneho jednorožca - človeka so silným performance prístupom. Ak ti niečo hovoria skratky ako UAC, CPA, MP a TP a vieš sa pritom pozrieť na banner a povedať či ladí alebo neladí so značkou - si náš človek. Mal by si zastrešiť nielen performance kampane ale priniesť aj nové nápady do longtermových a kampaňových zadaní. V ideálnom prípade si už riešil napríklad UAC kampane, vieš cenu za inštaláciu povedať aj spamäti a mediaplán spripomienkuješ aj o polnoci. Nebudeme to od teba samozrejme nikdy potrebovať - s asapmi sa nekamarátime 🙂

Požiadavky

ČO BUDEŠ ROBIŤ?

  • Budeš zabezpečovať výkonnostné aj lead generation kampane primárne na FB, Google Ads.
  • Usmerňovať členov tímu a agentúr, ktorí sa na kampaniach podieľajú (grafik, copywriter, kreatívka, mediálka, prípadne CRM).
  • Budeš prichádzať s nápadmi na nové kampane a nové formy lead generation kampaní.
  • Sledovať a vyhodnocovať úspešnosť kampaní a robiť na základe toho ďalšie kroky.
  • Komunikovať s rôznymi oddeleniami v banke a prepájať kreatívny a biznisový svet.
  • Podieľať sa na plnení ambicióznych plánov našich značiek.
  • Riešiť viacero zadaní naraz a rozmýšľať v súvislostiach.
  • Budeš kamarát s číslami a nie s hokejkami.

S ČÍM BUDEŠ ROBIŤ?

  • Pracujeme s BI, Exponea a Google Analytics, Google Tag Manager. Ak tieto nástroje poznáš a máš v nich prehľad, je to veľké plus. Zároveň od teba očakávame poznať možností FB Ads či Google Ads a naplno ich využívať.

Ponúkame

Tím šikovných kolegov s trellom plným zaujímavých nápadov, ktorí milujú spoločnú rannú kávu.

Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užiješ more zamestnaneckých výhod.

Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžeš vyskladať podľa seba.

Chceš vedieť viac?
Stačí jeden klik : https://www.postovabanka.sk/kariera/#benefity