2CREATE advertising

Digital Account manager

FormaFull-time

Plat1500 — 1800 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané06.02.2020

Sme fullservisová nezávislá nesieťová slovenská agentúra, ktorá už 19 rokov úspešne maká pre klientov nielen Slovensku. Veríme, že marketing je sluha obchodu a všetko, čo robíme, sa premieta v prvom rade do výsledkov klienta. Offline a digitál v 2CREATE sú u nás dlhé roky v maximálnej symbióze. Žiadne preplnené biznisko, žiadny office niekde v péčku alebo 15 minútovým krúžením, kde zaparkovať. Pohodová atmosféra rodinného domu s grilom, bazénom, terasou a hlavne skvelou partiou. Bezproblémové parkovanie, super MHD dostupnosť, VIVO! na skok, tiché prostredie s výhľadom na Kamzík alebo HOMEOFFICE - ako ti to bude vyhovovať.

Náplň práce

menežovanie online projektov (kampane, weby, sociálne siete, PPC a pod.)
komunikácia s klientmi a internými oddeleniami (webové, grafické, PPC, social...)
aktívne zapájanie sa do prípravy projektov, tendrov, stratégií

Požiadavky

nutná znalosť postupov pri tvorbe webov, SEO, UI, ...
potrebná orientácia v trendoch rôznych digitálnych kanálov
vítaná znalosť webových analytických a štatistických nástrojov, ppc systémov
minimálna prax 2 roky na podobnej pozícii, ideálne v agentúre (pozícia nie je vhodná pre juniora)

Ponúkame

motivačné mesačné bonusy k základnému platu na základe výsledkov
priestor na sebarealizáciu
veľmi rôznorodú prácu pre super klientov
prácu vo veselom kolektíve jednej z TOP slovenských reklamných agentúr
trinásty plat, sociálny fond
firemný telefón, laptop, auto
bazén vo firme, grilovačky, chaty, teambuildingy a kopec ďalších benefitov :)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top