Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Ideamaker / Copywriter

01MarketingHouse

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 2000 eur

Dátum pridania: 24.04.2019

01MarketingHouse je súčasťou 01People. Ide o samostatný marketingový team, ktorý vytvára kreatívne komunikačné kampane.Viac o 01People:01People is a selected team of professionals and innovation enthusiasts with experiences in many areas ranging from IT, crypto development, IT security, fin-tech systems up to business strategies and online marketing.We develop digital assets and services on a global scale for clients from Dubai, Hong Kong, and Slovakia. Our tailor-made solutions of the fin-tech platforms and applications based on cutting-edge technologies provides complex ecosystems within IT and fin-tech environment.01People is divided into branches called Houses specialized in manifold development and services enabling us to deliver the best products and solutions. https://01people.comWe are all one. Zero One.

Náplň práce

Vymýšľanie komunikačných konceptov pre naše interné projekty z krypto sveta, ale aj klasických vonkajších klientov (banka, turistická organizácia, nábytok....). Vytvárame najmä social media komunikáciu fin-tech značiek, ktoré operujú najmä globálne (Blízky východ, Hong Kong, Čína...).Hľadáme šikovného a zdatného ideamakera, resp. copywritera, ktorý dokáže priniesť praktické nápady, ktoré generujú výsledky. Nehľadáme komplikované hlboké idey, ale hlavne funkčné riešenia. Následne sa práca distribuuje do tímu, ktorý sa skladá z account managera, social media managerov a grafických dizajnérov. Zaujímavosťou je široké portfólio komunikačných kanálov - nielen FB, IG a Youtube, ale aj Reddit, Medium.com, Telegram, Wechat a mnohé iné.

Požiadavky

Anglický jazyk na dobrej úrovni - hovorené aj písané slovo.Nehľadáme experta na kryptomeny, ICO a fintech. Všetko základné ťa rýchlo naučíme, dôležité je hlavne to, aby si mal dobré nápady a vedel ich aj realizovať.

Ponúkame

Globálne atraktívne projekty, profesionálne zázemie a dobrý kamarátsky team.Samozrejme dostaneš počítač a všetko čo potrebuješ k práci - najmä kávu a sympatické miesto v peknej kancelárii.Pracovné cesty do zahraničia (Dubaj, Čína...)Plat je vecou spoločnej dohody a je závislý od seniority uchádzača.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 3 ďalšie. Zobraziť všetky