Go back Späť
Marketéri

Senior Account manager

01MarketingHouse

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1500 eur

Dátum pridania: 10.07.2019

01 Marketing House je súčasťou 01People. Ide o samostatný marketingový tím, ktorý vytvára kreatívne komunikačné kampane pre slovenských aj globálnych klientov.
Viac o 01MH na www.facebook.com/01MarketingHouse alebo https://01people.com

Náplň práce

Budeš sa starať najmä o globálne projekty. Je to niekoľko malých a stredných spoločností alebo start-upov, s ktorými sa nám vždy dobre komunikovalo. Tvojou náplňou práce bude bezpochyby aj cestovanie do zahraničia, či skype meetingy. Vyžadovať od teba budeme dobrý workflow, správne načasovanie a rozdelenie taskov na správnych ľudí.
Sme mladý tím kreatívnych ľudí a takmer nič nerobíme samostatne. To znamená, že budeme otvorení, ak sa budeš chcieť zapojiť aj do niečoho, čo nie je tvojou každodennou náplňou práce. Samozrejme ťa radi naučíme novým veciam alebo sa ich naučíme od teba.

Požiadavky

Anglický jazyk na dobrej úrovni - hovorené aj písané slovo. Nemusíš byť expert na kryptomeny, ICO či fintech. Všetko základné ťa rýchlo naučíme. Dôležité je hlavne to, aby si mal/a motiváciu a chuť robiť v priateľskom kolektíve a s ľudmi, ktorí myslia nadčasovo a inovatívne.

Ponúkame

Globálne atraktívne projekty, profesionálne zázemie a dobrý kamarátsky tím. Samozrejme dostaneš počítač a všetko ostatné, čo k práci potrebuješ - najmä vynikajúcu kávu a sympatické miesto v peknej kancelárii. Plat je vecou spoločnej dohody a je závislý od seniority uchádzača.

Mám záujem

Mám záujem