Go back Späť
Developeri

PHP programátor/ka

01 People

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 2500 eur

Dátum pridania: 03.09.2019

Sme ambiciózna firma s globálnymi projektami, ktoré sa nám dlhodobo darí napĺňať, o čom svedčí aj náš rýchly rast. Naše portfólio tvorí klientela z USA, UAE, Hongkong-u, ale aj zo Slovenska.
Venujeme sa tvorbe digitálnych aktív v oblastiach vývoju informačných systémov, blockchainu, crypto burz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Naše technologické oblasti sú široké, veríme, že každy u nás najde tému v ktorej by sa rád profesionálne rozvíjal- Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.
Toto všetko zvládame vďaka tomu, že náš tím tvorí 76+ špecialistov, ktorý sa neustále vzdeláva a rozrastá.

Náplň práce

Baví ťa programovanie?
Je programovanie zároveň aj tvojim hobby?
Nechceš tvrdnúť iba na jednom projekte?
Máš rád PHP a nie si jeho tvrdohlavým zástancom, teda si otvorený aj iným technológiam?

Ak si aspoň na jednu otázku vyššie odpovedal áno, tak hľadáme práve teba!
Sme super tím nadšených ľudí a do svojho kolektívu by sme radi prijali niekoho, kto sa vo svojej práci nie len vyzná, ale ho aj baví, je nadšený pre nové veci a neustále sa vzdeláva. Ak si človek ktorý si sám aktívne vyhľadáva nové informácie a ešte radšej sa s nami o ne podelíš, NAPÍŠ NÁM HNEĎ !

Náplň Tvojej práce bude:

Požiadavky

Vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
informačné technológie

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe
1

Čo od teba očakávame?

Aký by si mal byť?

Ponúkame

Mám záujem