01People

Frontend JS React Developer

FormaFull-time

Plat2000 — 4000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané03.06.2021

01 People s.r.o. je technologická spoločnosť s viac ako 10 ročnými skúsenosťami, ktorá prináša unikátne riešenia a vízie do sveta FinTech, HealthTech, Crypto a Blockchain.
Pracujeme na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom.
Máme zaujímavé portfólio nie len Slovenských projektov, ale aj zahraničných od UAE až po USA. Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde to svoje miesto, na ktorom by sa rád profesionálne rozvíjal.

Náplň práce

• vývoj webových/natívnych aplikácií pomocou moderných front-end technológií
• mobile-first prístup
• práca na globálnom healthcare projekte
• spolupráca s ostatnými členmi vývojového tímu

Pracujeme na množstve zaujímavých projektoch z rôznych odvetví, pri ktorých využiješ vlastné skúsenosti a zároveň rozvinieš svoj potenciál. Hľadáme frontend developera (React), ktorý posilní náš tím a pomôže nám stavať kvalitné frontendy. Ak vieš pracovať samostatne a zároveň dopĺňať zabehnutý tím, možno si to práve ty!

Na našich projektoch najčastejšie používame tento základný stack:
React (CRA, NextJs)
Interné administračné systémy staviame nad Antd Pro
Jednoduchšie webové aplikácie píšeme v Javascripte, komplexnejšie v TypeScripte
Pri mobilných aplikáciách využívame React Native
Kód držíme na GIT-e (Gitlab), dodržujeme Gitflow, robíme pull requesty a code reviews
Píšeme testy, nie je to naša záľuba, ale musíme priznať, že to robíme
Okrem toho však sledujeme čo sa deje vo svete a vždy keď nás niečo zaujímavé nadchne, snažíme sa to vyskúšať čo najskôr.

Požiadavky

Vzdelanie v odbore:
Informačné technológie

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
ReactJS - pokročilý

Počet rokov praxe:
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Znalosť a prehľad o aktuálnych webových technológiách a štandardoch
• Analytické myslenie a schopnosť samostatne riešiť úlohy
• Schopnosť pracovať v agilnom teame na väčších projektoch
• Záujem učiť sa nové veci a prichádzať s novými nápadmi a riešeniami
• Skúsenosti s implementáciou Responsive Web Design
• Znalosť moderných Front End Frameworkov ako napr. React, AngularJS a pod.
• Skúsenosti s Bootstrap, REST API, Git, a pod.

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Spolupráca globálnom healthcare projekte, pri ktorých vieš využiť svoje skúsenosti a zároveň sa toho veľa naučiť.
  • Možnosť pracovať na TPP alebo živnosť
  • Odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • Príspevok pre zamestnanca na kurzy a vzdelávanie
  • Sick days/2x rok
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť home-office
  • Stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom
  • Multisport karta po skúšobnej dobe
  • Masáže
  • Firemné raňajky
  • Káva, čaj, čerstvé ovocie každý deň
  • Krásne a veľké priestory s výhľadom na celé mesto
  • Teambuildingy, chaty, grilovačky

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top