+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Senior Account Manager

01 MarketingHouse

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 15.03.2020

V čom je 01marketingHouse iný oproti tradičným agentúram?

• Nám v 01MH je Slovensko malé, preto pracujeme prevažne na globálnych projektoch so zásahom od USA až po Áziu
• Mnohí naši klienti pôsobia v netradičných odvetviach, akým je oblasť kryptosveta, oblasť developerských riešení alebo revolučných zdravotných aplikácií a mnoho iných
• Patríme pod veľkú európsku sieť agentúr WeCan
• Viacero projektov, ktoré zastrešujeme, naši kolegovia z oblasti developu priamo vyvíjajú, takže všetko ostáva pod jednou strechou
• Naše hranice sa začínajú tam, kde...moment, my vlastne nemáme hranice

Náplň práce

• Komunikácia s klientami osobná, telefonická aj digitálna
• Dohliadať na dodržiavanie sľubov, ktoré sme dali klientovi
• Klient bude mať vďaka tebe pocit, že je pre nás stredom vesmíru
• Tabuľky, wordy, prezky, mailiky,...
• Kooperácia s tímom na zadelených taskoch, budeš súčasťou kreatívnych meetingov a brainstormingov, pretože všetci za jedného, account za všetkých

Požiadavky

• Aspoň 730 dní na pozícii account / accountka
• Angličtinu na slušnej úrovni slovom aj písmom
• Vedieť kričať do dvoch telefónov naraz, odpisovať na mail a ešte sa smiať na vtipe
• Držať si termíny, dôslednosť a zmysel pre detail, a ak náhodou budeš vedieť piecť koláče, tak takou istou náhodou ťa budeme zbožňovať

Ponúkame

• Až 12x do roka peniaze na účet v minimálnej hodnote 1300 € , výsledná suma bude však na našej dohode
• Preslávenú kartu Multisport, vďaka ktorej sa letná pláž zmení na tvoje územie
• Nezabudnuteľné teambuildingy, niekedy aj zabudnuteľné
• Vzdelávacie konfery počas roka, ak si chceš ísť rozšíriť obzory, len to povedz
• Nové poznatky z marketingových oblastí, ktoré nie sú bežné a stanú sa v budúcnosti tvojím benefitom
• Vďaka tvojim budúcim kolegom tehličky na bruchu a ani cvičiť nebudeš musieť
• 100% zľava na firemné tričko a možnoo aj hrnček

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 26 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka