pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Copywriter / Ideamaker

01 MarketingHouse

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1400 €

Dátum pridania: 16.01.2020

V čom je 01 MarketingHouse iný oproti tradičným agentúram?

• Nám v 01MH je Slovensko malé, preto pracujeme prevažne na globálnych projektoch so zásahom od USA až po Áziu
• Mnohí naši klienti pôsobia v netradičných odvetviach, akým je oblasť kryptosveta, oblasť developerských riešení alebo revolučných zdravotných aplikácií a mnoho iných
• Patríme pod veľkú európsku sieť agentúr WeCan
• Viacero projektov, ktoré zastrešujeme, naši kolegovia z oblasti developu priamo vyvíjajú, takže všetko ostáva pod jednou strechou
• Naše hranice sa začínajú tam, kde...moment, my vlastne nemáme hranice

Náplň práce

Ideálne nosiť kolegom pečené aj nepečené maškrty, rôzne darčeky, peniaze... ale teda, pomedzi tieto aktivity bude tvojou úlohou prinášať kreatívne nápady. Môžu (mali by) byť šialené, môžu byť umiernené, dôležité je, aby boli účinné. Budeš dôležitým človekom pre zvyšok tímu, ktorý sa bude neustále opierať o tvoje nápady, či už pôjde o Facebook posty alebo komplexné kreatívne kampane. Ak napríklad dostaneš nápad preniesť kolegovi pracovný stôl, zvyšok tímu ťa veľmi rád podporí. Okrem nápadov očakávame, že svoju kreativitu vieš preniesť aj do textov. Čiže ak si myslíš, že túto pracovnú ponuku by si dokázal/a napísať kreatívnejšie, vieš, že si na správnom mieste a môžeš rovno písať na pavol.papac@01people.com

Požiadavky

• Aspoň 712 dní na rovnakej alebo podobnej pozícii
• Angličtinu na slušnej úrovni v písomnej aj ústnej podobe...hovoriť „YEAH“ nestačí
• Kreativitu, chuť prinášať nápady na rôzne marketingové aktivity
• Ochotu zapnúť na plné obrátky, keď je to potrebné (vždy je to potrebné)

Ponúkame

• Až 12x do roka peniaze na účet v hodnote medzi 1400 – ????€, výsledná suma bude na našej dohode
• Preslávenú kartu Multisport, vďaka ktorej sa letná pláž zmení na tvoje územie
• Nezabudnuteľné teambuildingy, niekedy aj zabudnuteľné
• Vzdelávacie konfery počas roka, ak si chceš ísť rozšíriť obzory, len to povedz
• Tvoj vlastný parking priamo v práci
• Nové poznatky z marketingových oblastí, ktoré nie sú bežné a stanú sa v budúcnosti tvojím benefitom
• Vďaka tvojim budúcim kolegom tehličky na bruchu a ani cvičiť nebudeš musieť
• 100% zľava na firemné tričko

Podobné joby (8)

Mid Zástupca hlavného editora

Startitup

Social Media Manager/Copywriter

LIČI AD

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 €

Mid Strategický copywriter

Hype

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1600 €

Kreatívny Account Manager

Kreativ gang

Mesto: Žilina, Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1200 €

Mid Animátor

Puro Creative

Typ: Full-time

Plat: od 1500 €

Art Director

SLOVÁK&FRIENDS

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1800 €

Junior Grafik