Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Social Media Manager

01 Marketing House

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 eur

Dátum pridania: 17.06.2019

01 Marketing House je súčasťou 01People. Ide o samostatný marketingový team, ktorý vytvára kreatívne komunikačné kampane. Viac o 01People na https://www.facebook.com/01People/

Náplň práce

Hľadáme predovšetkým šikovnú a zdatnú social media managerku. Nemyslíme to diskriminačne. Máme však pár klientov, ktorí potrebujú o niečo viac ženského cítenia.

Náplňou práce je vymýšľanie komunikačných konceptov a social media contentu pre naše interné projekty z krypto sveta, ale aj pre klasických vonkajších klientov (banka, turistická organizácia, nábytok, jóga). Nehľadáme komplikované hlboké idey, ale hlavne funkčné riešenia.

Vytvárame najmä social media komunikáciu fin-tech značiek, ktoré operujú predovšetkým globálne smerom na Blízky východ, Hong Kong a Čínu. Zaujímavosťou je aj naše široké portfólio komunikačných kanálov - nielen FB, IG a Youtube, ale aj Reddit, Medium.com, Telegram, Wechat a mnohé iné.

Požiadavky

Anglický jazyk na dobrej úrovni - hovorené aj písané slovo. Nemusíš byť expert na kryptomeny, ICO či fintech. Všetko základné ťa rýchlo naučíme. Dôležité je hlavne to, aby si mala dobré nápady a mala motiváciu ich realizovať.

Ponúkame

Globálne atraktívne projekty, profesionálne zázemie a dobrý kamarátsky tím. Samozrejme dostaneš počítač a všetko ostatné, čo k práci potrebuješ - najmä vynikajúcu kávu a sympatické miesto v peknej kancelárii. Pracovné cesty do zahraničia sú tiež milou výhodou. Plat je vecou spoločnej dohody a je závislý od seniority uchádzača.