Go back Späť
Non-Tech

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Webový redaktor

.týždeň

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1400 €

Dátum pridania: 13.09.2019

.týždeň vznikol v roku 2004 z dvoch dôvodov:
Chceli sme vytvoriť priestor pre slobodnú žurnalistiku. Sme presvedčení, že bez takéhoto priestoru upadá nielen verejná diskusia, ale aj sloboda nás všetkých.
Bez slobodných médií nie je slobodná žiadna krajina.
Chceli sme vytvoriť priestor pre kvalitu. Sme si istí, že povrchnosť a priemer nevyhrá, ale musí existovať ich protipól. .týždeň je naším pokusom vytvoriť v skromných domácich podmienkach medzinárodnú kvalitu.

Čo robíme?
.týždeň nie je iba tlačený časopis. Robíme slobodné televízne diskusie Pod lampou, vydávame knihy, organizujeme .mediálnu školu .týždňa, náš stan a diskusie sú súčasťou festivalu Pohoda. .týždeň je priestor pre tvorivých ľudí.

Náplň práce

Hľadáme ambiciózneho a kreatívneho redaktora na web .týždňa. Naša online redakcia prechádza prerodom, rozrastá sa a potrebujeme nového stáleho člena, ktorý srší nápadmi, zaujíma sa o politiku a spoločenské dianie a vie o nich zaujímavo písať.

Na čom by si robil/a? Na dennej báze pôjde o prinášanie vlastných tém, písanie článkov, reportáže z terénu, občas aj robenie interview.

Požiadavky

.vysokoškolské vzdelanie v oblasti žurnalistiky, politológie, sociológie a príbuzných odborov
.prax aspoň rok, ideálne v médiách, no nie je to nevyhnutnou podmienkou
.flexibilita, samostatnosť a schopnosť hľadať nové témy
.motivované nastavenie
.zdieľanie hodnôt .týždňa
.nástup dohodou

Ponúkame

.rodinná atmosféra
.flexibilný pracovný čas
.možnosť sebarealizácie – práca na veľkých témach, výhľadovo možnosť robiť vlastné diskusie v .klube pod lampou
.účasť na festivale Pohoda
.lístky do divadiel, na koncerty a iné kultúrne akcie
.kávička zadarmo a štedrá zľava v .klube pod lampou
.pravidelné redakčné raňajky

.pošli nám životopis, stručný motivačný list, prečo práve .týždeň.
.ukážky prác (ak nemáš, skús napísať dva krátke články z aktuálneho politického či spoločenského diania)
.aspoň tri návrhy na témy, o ktorých by si chcel/a písať

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 1 ďalšia ponuka. Zobraziť

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku