pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
TOPDizajnéri

Ljuk Kováč

Grafický dizajnér

Skill: Mid

Hodinovka: 1530

#Branding/Naming#Illustrácia#User Interface#Web dizajn#Grafický dizajn#Creative Direction#Ideamaking#English

🖐 Ciao, volám sa Ljuk.
Som grafický dizajnér, posledných 6 rokov fungujúci 99% remote. Špecifické zameranie nemám, som schopný adaptovať sa takmer na všetko (okrem cibule a kávy, ... sorry, snáď to nedegraduje môj rating tímového hráča 😀) Niektoré druhy grafiky robím samozrejme častejšie, iné menej, no to neustále hľadanie funkčnej a estetickej časti "príbehu" sa stalo denno-dennou srdcovou záležitosťou.
.
.
.
Hi Guys, I'm Luke, been working as graphic designer for few years now, last 7y remotely. I do not focus specifically on a single discipline, can adapt to almost anything (besides onions and coffee, sorry about that, I hope this won't hurt my score as a team player 😀) Of course I'm handling some types of tasks more often, and others less, but overall graphic design has become really a pure passion! Looking for the ways how to aesthetically tell a story is a challenging yet rewarding at the same time for me.

Vzdelanie

Dizajn študovaný nemám (TUKE, strojár), no vždy skladám pixel za pixlom tak ako to cítim, vidím, tak ako to opisuje brief ... so snahou nájsť správny balans a skĺbiť dizajn a zážitok pre klienta a jeho publikum, pre náhodného okoloidúceho ... ale aj pre mňa samotného. 😌

Portfólio

Oficiálne portfólio nájdeš na http://www.mynus.sk aj s pár vecami nalinkovanými cez CV-čko. 😉

Ocenenia, certifikáty

Moja "Oskarovská" polička je zatiaľ prázdna, no stále verím. Veď DiCaprio sa tiež načakal. 😉 Minulý rok som však zmákol úvodný kurz do sieťotlače. Certifikátom sú pre mňa moje "tenkrát poprvé" printy, nepredajné síce, ale rados't a chuť rozvíjať to ešte vzrástla!

Navrch stránky To top