pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Marketéri

Peter Koniar

Grafik, webmaster

Skill: Mid

Hodinovka: 710

#Brand Design#Photo/Video#Frontend#PPC#Graphic Design#Illustration#Consulting#Project Management#Strategy#User Experience #Web Design#Wordpress
Venujem sa tvorbe web-stránok & eshopov už 10 rokov. Posledných 6 rokov sa zameriavam aj na online marketing & offline marketing a grafické práce.

Vzdelanie

1 stupeň, Fakulta riadenia a informatiky v Žiline.
Aktúalne študujem posledný ročnik.

Portfólio

Mám vlastnú s.r.o., pracujem ako freelancer, tvorím webové stránky cez html, css, javascript.


Eshop a web cez woocomerce & wordpress.
najnovšia práca www.topnapoje.sk alebo www.ndz.sk


Grafické práce photoshop & ilustrátor.
Venujem sa tvorbe firemnej identity prevádzok a firiem. Napríklad Pán Waflička Bistro @ Caffe, GreenCafe Max, JJ Komiks Max a mnoho iného.


Marketing
Zabezpečujem online & offline marketing pre rozličné firme, nastavenie kampane prostredníctvom Google Ads, sociálne siete. Taktiež pripravujem rozsiahle offline a online kampane ako je tvorba dizajn manualu & marketing manuálu, plánovanie kampane a následne vyhodnotenie.


Projektový manažér
Aktuálne mám za sebou prvú väčšiu skúsenosť v oblasti riadenie viacerých zamestnancov na väčšom projekte. K práci patrilo rozdeľovanie úloh, návrh systému, vystup pre backend a frontend zamestnancov, kontrola práce, hodnotenie, zapisovanie uloh cez gitlab.

Ocenenia, certifikáty

V roku 2018, sme obsadili 1. Miesto v súťaži organizovanej spoločnosťou Kia Motors Slovakia s.r.o. , Jednalo sa o tvorbu video kampane.


ECDL Certifikát
CISCO Certifikár

Web

Instagram

Navrch stránky To top