pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Marketéri

Lucia Novotná

Marketing / Grafický dizajn 👋🏽

Skill: Mid

Hodinovka: 1520

#Copywriting#Creative Direction#DTP#E-mail Marketing#Graphic Design#Ideamaking#Project Management#Redactor#Social Media#Strategy#User Experience #User Interface#Web Design

Píše sa rok 2020, svet sa zmieta v pandémii a prvý zo štyroch jazdcov apokalypsy, je tu. Časy sú ťažké a čo je ešte ťažšie? Nájsť si prácu. Lebo práce je málo a ľudí s chuťou robiť až príliš veľa. Vízia mojej budúcnosti grafičky je neistá a začínam sa báť toho najhoršieho – bývania s rodičmi.


A preto som vlastne tu - na pretlaku. Akoby naši americkí priatelia spoza Atlantiku povedali: "I'm trying to put myself out there.".
Ak hľadáte posily a vedeli by ste vo Vašich radoch nájsť miesto pre šikovného grafika-markeťáka a zároveň kreatívne-trhlú osobu, som tu "hot&ready" na nové výzvy!


⬇️Čo viem?⬇️


✔️GRAFICKÝ DIZAJN:


🔹 Špecializujem sa na DTP grafiku – brožúry, katalógy, plagáty, billboardy...
🔹 Kreatívne obsahy – konceptové návrhy príspevkov a ich popisov na sociálne siete a následné vizuálne spracovanie
🔹 Pravidelné newsletters
🔹 Digitálne bannery pre eshopy
🔹 Premakané PowerPoint prezentácie


✔️MARKETING:


🔹 V marketingových vodách plávam už viac ako 3 roky. Pracovala som ako grafik-markeťák pre viaceré firmy, či už freelance alebo priamo na pracovisku.
🔹 Komunikačný mix je mojim desatorom.
🔹 Organizácia eventov (napr. Zlínsky festival BUSFEST)
🔹 Tvorba marketingových kampaní (a ich následné analýzy)
🔹 Online marketing
🔹 Správa sociálnych sietí
🔹 Celková správa obsahu e-shopu od písania príspevkov na blog až po fotenie produktov

Vzdelanie

Veľkou skúsenosťou mi je medzi inými aj moja univerzita - Univerzita Tomáše Bati, kde študujem Marketingové komunikace. Čo je na našej univerzite skvelé je prax, prax a ešte raz prax. Už od prvého ročníka sa podielam na nespočetnom množstve projektov. Projekty fungujú na lokálnom aj medzinárodnom leveli.


Bohužiaľ, sme po celoročnej príprave, museli všetky projekty zrušiť (kvôli hrozbe Corona vírusu). Avšak, skúsenosti, ktoré som za tento čas nabrala, ostali. Pod moje krídla patrilo predovšetkým tvorenie a vyhodnocovanie marketingových kampaní a stratégií, organizácia eventov, online marketing, správa sociálnych sietí a mnoho ďalšieho.

Portfólio

V priečinkoch na Google Discu nájdete moje grafické portfólio + resume:
https://drive.google.com/open?id=1Nci9W6UBSkOJvnXWPVTIjm_4Kifs3YnZ

Web

Instagram

Navrch stránky To top