pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Nedostupný

Erik Marcinkó

Marketingový a obchodný manažér, SEO, Dizajn, Analytik

Skill: Mid

Hodinovka: 1035

MarketériFrontendWordPressWeb DesignDTPGraphic DesignBrand DesignE-mail MarketingSEOConsultingSocial MediaPPCPRStrategyWooCommerceIT Project ManagementPHPB2B MarketingFacebook Business ManagerGoogle Search ConsoleMicrosoft ExcelMarket Research/AnalysisGoogle Tag ManagerGoogle AnalyticsEnglishProject ManagementBusiness Development

Začínal som ako obchoďák v reklamke. No, mal som bližšie ku grafike a webu. Časom som sa stal administrátorom niekoľkých webov. Pripravoval som dizajn stránky a pracoval na používateľnosti. Po čase som sa začal zaujímať o analytiku dát, SEO a emailovú automatizáciu. Marketing ako celok ma veľmi zaujímal a začal som sa v ňom aktívne vzdelávať. Svoje poznatky a skúsenosti prakticky využívam v závislosti od problému a zadania.


Mám viacročné skúsenosti s grafikou (vektor aj raster), SEO a SEM, e-mailovým marketingom a automatizáciou (mailchimp, salesautopilot, acy mailing, sendinblue, Mail-komplet, Ecomail), tvorbou jednoduchých one-page ale aj komplexnejších webov (wordpress, prestashop, joomla a rôzne CMS na mieru).
Jednuduchšie funkcie si dokážem naprogramovať sám, no väčšinou pracujem s už napísanými modules/plugins.


Som človek, ktorý vám pomôže rásť, akvizovať zákazníkov pomocou on-line aj off-line prostredia, vylepšovať marketingovo-obchodné procesy.


Koľko Vás stojí jeden platiaci zákazník? Je to 10%, 20%? → Dá sa to aj inak
Nezvládate riadiť komplexné marketingové procesy? → Dá sa to aj inak
Neviete odkiaľ sú najcennejší návštevníci a reklama je drahá? na slepo? → Dá sa to aj inak

Vzdelanie

Vyštudoval som ekonomickú školu so zameraním naúčtovníctvo a daňovníctvo. Cestu som si k tomu nenašiel.
Viac ma zaujali webové technológie a aplikácie. Mám ukončené kurzy zvládnuté skúškou od profesionálov na: marketingové procesy, SEO, FB marketing, e-mail automatizácie, CorelDraw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Datová analytika v rámci produktového portfólia.

Navrch stránky To top