pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Nedostupný

Patrícia Bialončíková

Accout Manager

Skill: Junior

Hodinovka: 46

KreatívciCopywritingPRSocial MediaFacebook Business ManagerContent MarketingMarketing ManagementAccount ManagementFashionEnglishPhoto/VideoVideo EditingMicrosoft ExcelGoogle AnalyticsOffice Manager/Assistant

Som Patrícia, bývam v Bratislave, študovala som marketing a dokonca mám tú možnosť aj v marketingu pracovať 🙋🏽‍♀️ ... Rada športujem, milujem prírodu a cestovanie, zaujímam sa o módu, zdravie a kozmetiku. Ó, samozrejme, rada píšem. Písala som články od mikrovlniek až po vhodný výber pneumatík. Vedeli ste, že hĺbka dezénu sa dá merať dvojeurovou mincou?

Vzdelanie

Bakalársky stupeň:
Masmediálne štúdiá, Fakulta masmediálnej komunikácie, Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave


Magisterský stupeň:
Marketingová komunikácia, Filozofická fakulta, Univerzita Komenského v Bratislave

Portfólio

Moja momentálna pozícia je brand manager v ČSOB banke. Napriek tomu, že som stále ešte čerstný absolvent a junior, mala som možnosť vytvoriť takúto úžasnú kampaň spolu s našou úžasnou agentúrou: https://strategie.hnonline.sk/marketing/8142004-ako-moze-vyzerat-jedlo-buducnosti. Verím, že takýchto kampaní mi bude do portfólia iba pribúdať. Priatelia, bola to zábavná "roadshow"! :)


Okrem toho, som členkou organizácie Future Generation Europe. Pracujem na projekte Lady Up, kde sa starám o PR veci a komunikáciu, ale aj čiastočne o marketing.


Už počas školy som mala možnosť privoňať k rôznym pracovník príležitostiam. Ako copywriterka som písala pre online portál zn.sk. Ukážku mojich článkou si môžeš pozrieť tuto: https://zn.sk/author/patricia/.Predtým som pár svojich článkov publikovala na školskom portáli gaudeo.sk, ktoré si taktiež môžeš pozrieť tuto: https://gaudeo.sk/author/pbialoncikova/. Najdospeláckejšia práca popri štúdiu však bola podpora marketingového oddelenia v ČSOB Leasing, kde som sa iba presunula na momentálnu pozíciu do ČSOB banky.

Ocenenia, certifikáty

Ako pravý marketér mám certifikát Google Digitálna Garáž, haha. V návale samoštúdia som sa rozhodla urobiť si Google Analytics for Beginners, neskôr aj Google Analytics for Advanced.


Aaa, na strednej som chodila na olympiády zo slovenčiny či prednes. Ráta sa to? :D

LinkedIn

Instagram

Navrch stránky To top