pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Peter Čekaňák

🌐 UI/UX Designer + Webflow Developer

Skill: Mid

Hodinovka: 1520

DeveloperiFrontendWeb DesignUser Experience User InterfaceGraphic Design

Volám sa Peter a mám 18 rokov. Pred zhruba dvomi rokmi som založil agentúru shopifer-developers.com, ktorá sa venuje hlavne E-Commerce službám a Marketingu pre menšie firmy alebo sólo podnikateľov. Založenie tejto agentúry pre mňa v živote znamenalo veľa - nové ciele, motivácia a skúsenosti s klientmi z celého sveta. Práve preto by som chcel preskúmať aj slovenský trh a získať nové skúsenosti. Mojou hlavnou záľubou je čítanie alebo sebavzdelávanie pomocou kurzov a box.

Vzdelanie

Momentálne navštevujem posledný ročník strednej školy, avšak v tejto dobe je už CV minulosť a každý si doňho môže napísať čo chce, pričom realita je niekde úplne inde. Za moje schopnosti môžu ručiť bývalí aj súčastní klienti mojej agentúry.

Ocenenia, certifikáty

Pravidelne sa vzdelávam vďaka online kurzom. K nižšie spomenutým vlastním aj certifikáty: Clickfunnels & Sales Funnels Mastery, Email Marketing Mastery, Marketing Psychology: Learn to Sell with Psychology, The Complete Copywriting Course: Write to Sell, Stock Market Investing, Inbound Marketing, Frictionless Sales.


Samozrejme, k týmto kurzom môžem spomenúť aj desiatky ďaľších - necertifikovaných.

Web

LinkedIn

Navrch stránky To top