pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Developeri

Michal Gally

FullStack developer

Skill: Junior

Hodinovka: 815

#Frontend#JavaScript#Node.js#Typescript#Wordpress#Database#Backend#Full-Stack#React#Graphic Design#Web Design#User Interface#User Experience #Facebook Business Manager#Social Media#SEO#English#Business Development#Office Manager/Assistant

Volám sa Michal Gally, mám 18 rokov, programovať som sa naučil sám. Mám viac ako ročné skúsenosti s vývojom FullStack web aplikacií. Medzi moje frontend zručnosti patrí HTML, CSS, JS, React a jeho rôzne knižnice ako MaterialUI, alebo StyledComponents. Backend, ktorému sa venujme už viac ako rok vyvýjam v NodeJS na frameworku Express, na databázy zase používam MongoDB.


Na začiaku roku 2020 som s spolužiakom založil webdesignové štúdio (odkaz v sekcií portfólio), do zložitejších projektov môžem zapojiť náš tým, kvôli časovej efektivite.


Nemám obľubenú značku tenisiek, takže jeden by ma mohol považovať za nudnéhe, ale na vtipoch klientov sa zasmejem vždy.


Za svoju najväčšiu kvalitu považujem schopnosť vypiť 7 hrnčekov kávy za deň a aj tak zvládnuť íst spať v rozumnom čase.

Vzdelanie

Momentálne študujem na Gymnáziu Janka Francisicho Rimavského v Levoči. S rešpektom k mojej skvelej učiteľke informatiky, tu som sa asi veľmi programovať nenaučil.
Mám za sebou veľa YouTube videií, React mastery kurz od Briana Holta z Microsoftu, ale hlavne relatívne veľa projektov, vďaka ktorým som sa naučil využívať technológie z môjho portfólia v reálnom svete.

Portfólio

Vyvíjal som už rôzne webaplikácie, od jednoduchých prezenčných stránok, po komplexne weby konferencií, s použivateľkých rozhraním pre účastníkov, odkiaľ sa celá konferencia riadila.


Ako hlavný referenčný link by som pridal stránku nášho štúdia, kde nájdete všekty projekty pre klientov na ktorých som sa podielal: https://ggstudio.digital


Pre tých ktorých zaujíma skôr kód, veľa jednoduchších projektov nájdete na mojom GitHube, je tam aj zopár tých pre skutočných klientov, pokiaľ nám zmluva dovoľovala nechať kód public: https://github.com/MFOXX

Ocenenia, certifikáty

Kurz varenia za sebou síce nemám, ale pokiaľ by ste uchutnali moje Kung Pao, tak by ste možno tvridili opak.
Zúčastnil som ale projektu Región IT Riešení, ktorý organizovala firma Unicorn a Prešovský samosprávny kraj, kde sme s našim týmom vyvíjali FullStack aplikáciu pre našu školu. V rámci toho projektu som bol ocenený ako jeden z troch najaktívnejších učastníkov, ale to môže byť tým že náš mentor raz ochutnal to spominané Kung Pao.
Okrem tejto ceny som taktiež splnil Medzinarodnú Cenu Vojvodu z Edinburgu, kokrétne na bronzovej a striebornej úrovni.

Web

LinkedIn

Instagram

Navrch stránky To top