pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Dizajnéri

Michal Kozelský

Grafický dizajnér

Skill: Mid

Hodinovka: 2030

#Branding/Naming#Produktový dizajn#Interiérový dizajn#Web dizajn#Grafický dizajn#App dizajn#Motion dizajn#Art Direction#Foto-Video Maker#Tvorba obsahu#Copywriting#Ideamaking#Blogging#Film#Redaktor#Sociálne médiá

Ahoj! Umeniu sa venujem od roku 2014. Za tie roky som mal možnosť pracovať na 400 projektoch na Slovensku, v Česku, Nemecku, Anglicku ale aj v Dubaji alebo Grécku. Absolvoval som 2 roky stáž v televízii JOJ, niekoľko rokov som taktiež pracoval ako redaktor pre časopis Kamarát. Za svoje pôsobenie sa mi podarilo získať mnohé ocenenia. Napr za videá 7x Zlatú Klapku alebo aj možnosť tvoriť grafiku pre Slovenský Olympijsky dom.


V oblasti grafiky sa venujem tvorbe plagátov, bilboardov, firemnej identity, vizitiek, velkoplošnej grafike, grafike na sociálne siete... Taktiež aj strihu videa, správe socialnych sietí alebo písaniu článkov a tvorbe rozhovorov. Vo voľnom čase sa venujem herectvu a mal som možnosť učinkovať v seriáloch ako Komisár Rex, prázdniny, filmoch Dubček, Správa ale aj v mnoho reklamách.

Ocenenia, certifikáty

V Grafike mám špeciálnu cenu poroty v súťaži JuniorInternet
V oblasti videí som získal 7x ocenenie Zlatá Klapka
Taktiež za tvorbu videí mám 2x 1 miesto v MedArt súťaži kreatívcov.


Google - Digitálna Garáž

Navrch stránky To top