pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Nedostupný

Martina Pálešová

Social Media Manager

Skill: Senior

Hodinovka: 3060

MarketériB2B MarketingConsultingContent MarketingFacebook Business ManagerSocial MediaStrategy

Marketing je pre mňa srdcovka. Zbožňujem proces tvorby rovnako ako čísla za úspešnou kampaňou. Kamarátim sa nielen s foťákom, ale aj s Excel tabuľkou. Svet marketingovej komunikácie a médii sa mi otvoril na vysokej škole, počas ktorej som stážovala pre Tesco na oddelení Corporate Affairs a pracovala v regionálnej televízii v Žiline. Pri hľadaní mojej vášne som si prešla rôznymi pracovnými pozíciami v PR a mediálnej agentúre, až som zakotvila v komunikačnej agentúre, kde som rozbehla online oddelenie, stala sa zo mňa lektorka školení a vytvorila som CSR projekt pre neziskovky. Aktuálne pracujem ako freelance konzultant a poradca pre malé biznisy, handmade projekty či neziskovky.


S čím viem pomôcť?


👉 Pre svojich klientov nastavujem predovšetkým organickú stratégiu komunikácie na sociálnych sieťach. Komunikácia nie je iba o pridávaní postov, keď si človek nájde čas. Je o tvorení komunity a tvorbe hodnotného obsahu.


👉 Tvorím content. Vytváram jednoduché Canva grafiky, videá a predovšetkým fotím. Pri tvorbe contentu je dôležité, aby odrážal vašu značku, vašu osobnosť a mal jednotnú vizualitu.


👉 Reklama je už v mnohých ohľadoch nevyhnutná a je potrebné vždy vybrať správny cieľ a nielen kliknúť na tlačidlo “propagovať”. Svojím klientom pomáham s tvorbou reklamy s cieľom zvýšenia povedomia o značke v kombinácii s ich contentovou stratégiou.


👉 One to one mentoring alebo konzultácie sú zamerané na individuálne problémy, s ktorými potrebujete pomôcť. Ponúkam aj školenia či webináre pre menšie firmy na témy Instagram a Facebook.

Vzdelanie

UCM - Fakulta masmediálnej komunikácie (2008-2013)

Portfólio

Počas svojej kariéry som pracovala pre množstvo väčších aj menších klientov, ktorí spadali pod agentúru, takže aktuálne skills odhalíte skôr na mojom vlastnom Instagram profile alebo vám ich predstavím osobne.

Ocenenia, certifikáty

Môžem sa tešiť, že som sa ako speaker ocitla na rôznycvh podujatiach pre projekty Akčné ženy, Slovak Business Agency, Marketing That Sells či PR Academy. Absolvovala som niekoľko kurzov na zlepšienie mojich skills v Learn to Code, Google Garage, alebo rôzne zahraničné webináre z oblastí, ktoré ma zaujimajú.

Web

LinkedIn

Instagram

Navrch stránky To top