pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Marketéri

Gabriela Kaňová

Social media manager

Skill: Mid

Hodinovka: 1020

#Facebook Business Manager#Social Media#Strategy#PPC#E-mail Marketing#Consulting#Graphic Design#Copywriting#Audio#Redactor

Nie som pokrstená, nakoľko sa mama pohádala s farárom a neviem robiť palacinky. Za to ti viem spraviť peknú marketingovú stratégiu, ktorá bude obsahovať vizuály na sociálne siete, komunikáciu a návrhy na reklamné kampane. Najradšej však analyzujem číselká v Google Analytics, ulietam si na strihaní podcastov v ktorých zdokonaľujem ľudí bez zbytočných breptov, ako "eeeh" a "äää" a už presne viem, ako vyzerá audiostopa zbytočného hmm.


O svoje sociálne siete sa moc nestarám a ulietam si na bordeli v nich, takže nečakaj pekne spracovaný profil s dokonalými fotografiami a jednotným vzhľadom. Najradšej sa venujem pozeraniu videí o varení, následným slintaním a sledovaniu vizuálneho porna v podobe NOWNESS. Och, a moja srdcovka - Absyntovky.


Verím na Filadelfský experiment a tomu, že raz budem mať trojizbový mezonet v Starom Meste. Minulosť nezmením, ale ten mezonet naozaj chcem a ty môžeš byť nápomocný, ak sa staneš mojim klientom. 🤞

Vzdelanie

Vyštudovala som oblasť umenia, ale VŠM/VU to není, jasný pane. Poviem to zľahka - viem ti povedať o histórii kinematografie a vymenovať filozofické smery. Už vieš, kto som?

Portfólio

Prvé stretnutie s marketingom nastalo vo filmovej distribučnej agentúre, takže každý film z oblasti SONY či alternatívny, bol mojim malým projektom. Rovnaký a zároveň úplne iný. Neskôr som chcela už iných, "veľkých" klientov a vkročila som do vôd marketingovej agentúry. Celkovo mi cez klávesnicu prešli klienti, ako: Pi s rozumom; SodaStream; HSE; Tootoot; Volvo; Piql; Staviame z dreva či Caravansk.

Ocenenia, certifikáty

Spomínala som, že rada sledujem programy o gastre? Tak predsa som išla na kurz vegan varenia.

LinkedIn

Instagram

Navrch stránky To top