pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

Miroslava Vnuková

💭🖊🔘 Digital Marketing Freelancer

Skill: Mid

Hodinovka: 1015

#Blogging#Copywriting#E-mailing#PR#Sociálne médiá#Customer Support#SEO#Tvorba obsahu#Stratégia#Facebook Ads#Executive/Marketing Officer

Chcete nakopnúť sociálne médiá, blog či pochváliť sa so svojím úspechom v médiách?


Ak máte radi premyslenú a poctivú prácu nielen povrchné odbavenie úloh, čítajte ďalej. A ak veríte, že menej strategických aktivít prináša väčší efekt ako kopec nezmyselných, pokračujte 👇.


● 🏳 Som freelance marketérka a aktuálne mám priestor pre pekné nové spolupráce. Stačí, ak ste na ~ autenticita, dôvera a sloboda. Dokážete však stáť nohami pevne na zemi.


Korona, nekorona, aj v tomto období potrebujete váš biznis či značku udržiavať v povedomí. Prenechajte mi voľnú ruku. Nastavíme si reálne ciele (= reálne očakávania), stratégiu aj komunikáciu, ktorá je pre vašu značku najvhodnejšia.


V marketingu sa pohybujem už 4. rok, a zároveň tento odbor externe študujem. Digitálny marketing je však veľmi dynamický, a preto som v oblasti jeho trendov v strehu aj vo voľnom čase.


Popritom sa zaujímam o umeleckú scénu a príležitostné self-study dizajnu, fotografie a abstraktnej maľby. Copywritersky som poznačila klientov ako Wolt, Slovenské centrum dizajnu, Pohni hlavou, NINA ROSA a Möbelix (SEO články).


Komplexný full-service marketing som riešila skôr pre menších klientov. Ale nie som zástanca multifunkčných marketérov, lebo robiť v takom nastavení niečo poriadne, je utópia - klientova, frustrácia - moja. #truestory


Ak ste zvedaví na moju doterajšiu prácu a máte seriózny záujem o spoluprácu, mrknite na moje portfólio.

Vzdelanie

Bc. ° masmediálna komunikácia
Mgr. ° marketingová komunikácia - in progress

Portfólio

bit.ly/mirkketing

Ocenenia, certifikáty

Learn2code.sk:


° Rýchlokurz SEO
° Copywriting
° Google Analytics pre začiatočníkov
° Komunikácia na Facebooku
° Základy online marketingu


● Google


° Grow w/Google Certification Program 2019


° https://bit.ly/CopywritingEntrepreneur

Navrch stránky To top