pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Kreatívci

Veronika Čižmárová 🎬

Fotograf, Kameraman, Blogger, Content creator

Skill: Mid

Hodinovka: 1030

#Photo/Video#Copywriting#Film#Ideamaking

Volám sa Veronika Čižmárová a môžete ma poznať aj pod prezývkou Zážitkárka, nakoľko som v roku 2018 založila svadobnú značku Svadba od Zážitkárov. Fotografovanie ma začalo baviť už na základnej škole. Foťák šiel so mnou všade. Na prechádzky, na rodinné oslavy a tiež so mnou aj veľa precestoval. Počas strednej školy som začala aj s prvými amatérskymi videami a v roku 2016 ma kamarát prehovoril na to, aby som mu natočila jeho svadbu. Odvtedy sa mi počas vysokej školy podarilo participovať na videu pre Kia Motors Slovakia s. r. o., SCOOP hand-made italian gelato, Just DONUT. Žilina a tiež som fotila a točila aj pre STING Reality s. r. o.
Charakterizovala by som sa prívlastkami ako optimistka a minimalistka vyhľadávajúca hyggeling chvíle. Život si rada spríjemňujem cestovaním a dobrým espressom.

Vzdelanie

Počas štúdia na VŠ som absolvovala predmety zamerané na manažment, marketing, ekonómiu a základy informatiky. Zapájala som sa do rôznych projektov, v ktorých sme pre firmy vytvárali marketingové kampane. Súčasťou bola aj tvorba a strih prezentačných videí. Zúčastnila som sa aj Startup Weekend-u v Žiline, na ktorom sme sa s mojím tímom v roku 2017 umiestnili na 1. mieste. Svoj záujem v oblasti marketingu som prehĺbila aj v bakalárksej práci zameranej na marketingovú komunikáciu vlastného projektu.

Portfólio

👰🤵Svadby nie len fotím a točím, ale o nich aj píšem na www.svadbaodzazitkarov.sk


📷🎬Moja foto a video tvorba: www.verproduction.sk


🍩Promo video Just DONUT. Žilina: https://youtu.be/OkRCFaGQIFg


🚘Video pre KIA Motors - Day in Kia: https://youtu.be/3bACsWw2QGE


🎧Video pre DJ Mike zo Château Rúbaň: https://youtu.be/amc6iyO412Q


🍦Video prezlečenie zmrzlinárne SCOOP do zimného kabaáta: https://youtu.be/_ag3_ttrwyM (Aj takto nejako to začínalo s kamerovaním u mňa 😁 Počas VŠ som sa podielala na super projekte pre SCOOP - super žilinskú zmrzlináreň, pre ktorú sme navrhovali marketingovú kampaň a ktorej súčasťou bolo aj naše video. Videom sme chceli dať do pozornosti, že zmrzlináreň sa v zime prezlečie do zimného kabáta a namiesto zmrzliny si môžu ľudia prísť vychutnať aj taký punč, či chleba s masťou a cibuľou! )

Web

Instagram

Navrch stránky To top