pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Nedostupný

Bednárik Matej

Performance marketing

Skill: Senior

Hodinovka: 2550

MarketériE-mail MarketingGoogle AnalyticsGoogle Tag ManagerConsultingPPCSEOSocial MediaStrategy

Som ambiciózny marketér, ktorý hľadá naozaj veľké výzvy. Som priamy a konkrétny v komunikácii smerom ku klientom, na nič sa nehrám, priamo popisujem problémy webu, marketingovej stratégie alebo problémy vo vnútry konkretnej firmy. Milujem konštruktívnu kritiku, pretože len tá, dokáže človeka posunúť vpred. Nemám rád nedodržiavanie termínov a plané sľuby. Milujem hudbu a všetko s ňou spojené a čierny humor.
Viem zastrešiť komplexný marketing od sociálnych sietí cez výkonnostný marketing(Google Ads, Facebook Ads, Sklik), porovnávače (Heureka, Favi ...práca v Mergade), tvorbu web stránok (vlastné riešenie, wordpress a pod.) až po konkrétne biznis problémy vo firmách.

Vzdelanie

Doštudoval som Bakalársky stupeň na Trnavskej Univerzite odbor: Laboratórne vyš. metódy v zdravotníctve. Viem, že to nemá nič spoločné s marketingom, avšak analytické myslenie som si vybudoval práve tu pri vyhodnocovaní dát pacientov.

Portfólio

Momentálne zastrešujem marketing hlavne pre český trh.

Ocenenia, certifikáty

Mám zopár certifikátov, ale nemyslím si, že toto je niečo čo preukáže môj skill. Za mňa hovoria výsledky mojich klientov, ktorí sú so mnou spokojní, vždy dostanú načas report, vysvetlím im detaily ich biznisu, prípadne veci a problémy na ktoré sa majú zamerať.

LinkedIn

Navrch stránky To top