pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Kreatívci

Veronika Chmelárová

Copywriter+ idea maker + fashion marketing

Skill: Mid

Hodinovka: 1530

#Copywriting#Redactor#Ideamaking#Social Media#E-mail Marketing

Ahoj,


Som taký jemný mix copywriterky , idea makerky a redaktorky. Písanie sa so mnou ťahá už asi od 15 rokov, kedy som sa začala zaujímať viac profi ohľadom fashion. Tým, že ako rodinná firma máme B2B odborný časopis o móde, som písala články a robila interviews či už s lokálnymi alebo svetovými dizajnérmi a ako redaktorka som mala možnosť sa záčastniť na Mercedes Benz Fashion Week v Madride a Prahe. Rok a pól som stážovala pre Slovak Fashion Council, čo je združenie lokálnej módy u nás na Slovensku.


Neskôr som pracovala aj ako social media a content maneger pre dámsky e-shop DADOO alebo Kin of Skin. Po ukončení KAMAKA som pracovala pre firmu DENIM GROUP, kde som mala nastrosti celý online marketing dvoch e-shopov ( web, Facebok, Instagram, Mailing) . Okrem týchto skills , som robila aj stylistku na rôznych videach ako napríklad pre online kampaň Dr.MAX, ERI Artifical inteligence , anglickú škôlku Helen Doron a Denim.sk .


Momentálne pracujem v reklamnej agentúre, kde mám na starosti ATL aj BTL spoty pre bankový sektor. No mojou najväčšou srdcovkou je fashion.

Vzdelanie

Vyštudovala som KAMAKO (Katedra marketingovej komunikácie) na UK a myslím si, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré mi ukázalo, kam chcem aby sa môj život posúval.

Portfólio

FASHION social media - https://www.facebook.com/denim.sk.eshop/

                        https://www.facebook.com/denimoutlet.SK/
                        https://www.facebook.com/dadoosk-282077938501949/
                        https://www.instagram.com/denim_sk/
                        https://www.instagram.com/kinofskin/

STYLING - https://www.youtube.com/watch?v=Mtb-kZJJbRo

         https://www.youtube.com/watch?v=v_w-iUISOrk
         https://www.youtube.com/watch?v=Uz-hQPulOA4
       
         

Instagram

Navrch stránky To top