pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Marketéri

Lenka Lukáčová

SocialMedia (FB + IG) / MailChimp / SEO / WordPress

Skill: Mid

Hodinovka: 2025

#Social Media#E-mail Marketing#SEO#Consulting#Strategy

SPRAVUJEM SOCIÁLNE SIETE

FACEBOOK A INSTAGRAM

Okrem sociálnych sietí na podporu svojho cestovateľského blogu spravujem a pomáham so sieťami rôznym podnikateľom či firmám. Ich profily vždy podrobím auditu, pri ktorom identifikujem slabé, ale aj silné stránky, pozriem sa na zúbok konkurencii a navrhujem im rôzne zlepšenia či nastavenia. Starám sa o vytváranie pravidelných príspevkov, nastavujem reklamné kampane, spúšťam súťaže, mesačne pripravujem reporty.

VYTVÁRAM WEBOVÉ STRÁNKY

WORDPRESS

Svojim klientom pomáham s chodom ich webových stránok. Hľadám pre nich vhodné šablóny pre ich weby, inštalujem a nastavujem potrebné pluginy, vyberám vhodné widgety. Pri úpravách si rada pomôžem CSSkom. Do budúcna plánujem rozšíriť svoje znalosti aj o vytváranie eshopov prostredníctvom WooCommerce.

STARÁM SA O SEO

ON-PAGE A OFF-PAGE

Verím, že SEO ešte stále nie je mŕtve a preto pomocou auditu webovej stránky zisťujem nedostatky a navrhujem možné zlepšenia. Často pomáham s technickými úlohami, ktoré klient nie je schopný sám zvládnuť.

POSIELAM NEWSLETTRE

MAILCHIMP

Okrem samotného nastavenia sa starám aj o existujúce databázy kontaktov, segmentujem ich, posielam newslettre, či automatizujem welcome emaily a rada by som zistila, čo viac sa ešte dá z tejto opičky vyťažiť.

VYTVÁRAM GRAFIKY

CANVA

V akejkoľvek situácii si viem graficky pomôcť v Canve. Či už pri príprave postov na sociálne siete, pri výrobe vizitiek alebo bannerov pre blog. Možností je neuveriteľne veľa, rada by som ich skúsila a využila.

Vzdelanie

Vysoká škola: Univerzita Mateja Bela, Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov, Odbor: Medzinárodné vzťahy a diplomacia; Mgr.


Posledných 10 rokov som pracovala v nadnárodných korporáciách (IBM, SONY, etc) na rôznych pozíciách. Rozhodla som sa však pre zmenu a začala som sa naplno venovať online marketingu, kde sa pohybujem už viac ako 4 roky. Všetko, čo som sa o ňom naučila viem z praxe a všetko som si vyskúšala na vlastných chybách a úspechoch.


Všetky získané skúsenosti som sa naučila v prvom rade vďaka svojmu blogu (WordPress + SEO + MailChimp), ku ktorému neodmysliteľne patria aj sociálne siete (FB + IG).
Časom som začala s poradenstvom či samotnou správou sociálnych sietí pre druhých, ako aj s vytváraním webových stránok a SEO optimalizáciou.


Sústavne sa samovzdelávam, pričom som absolvovala Digitálnu Garáž či rôzne kurzy na Udemy (SEO, FB, ...) a často navštevujem rôzne typy inclass školení (SBA, Content Agency, WordCamp, ...).

Portfólio

SPRAVOVANIE SOCIÁLNYCH SIETÍ:
pekárne: FB @DonutWorryBeHappyCZSK / IG @donutworrybehappyczsk
cestovná kancelária: FB @ezotour / IG @ezotour_presov
eshop s detským a tehotenským tovarom: FB @perinbaba.sk / IG @perinbaba.sk
predvolebná kampaň v komunálnych voľbách: FB @stachova.martina / IG @stachova_martina
umelecký profil: IG @eva_artandwear


AUDITY A KONZULTÁCIE:
predajca rezaných kvetov: FB @rezanekvety.eu
hudobný projekt: FB @nextgendnbcrew / IG @nextgendnb
coworking: FB @coworkingcvernovka / IG @coworkingcvernovka.sk
ortopedické pomôcky: FB @fitsportex/ IG @fitsportex


SEO:
fashion blog: modnytucet.sk
cestovná kancelária: luxusneplavby.sk
gastro: tmavadegustacia.sk


WEB:
prenájom eventového nábytku: event-furniture.com
cestovná kancelária: modratours.com
kozmetický salón: iivs.sk
telekomunikácie: elvys.sk
fitnesscentrum: nikitafitness.sk

Ocenenia, certifikáty

Digitálna garáž
Yoast SEO Academy

Web

LinkedIn

Instagram

Navrch stránky To top