pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Developeri

Jozef Kotrý

Wordpress developer

Skill: Mid

Hodinovka: 712

#Wordpress#Frontend#PHP#Grafický dizajn#Branding/Naming#Produktový dizajn#Foto-Video Maker#Redaktor

Pokiaľ ste sa dostali sem, tak je jasné, že ste nerozhodnutý klient, ktorý hľadá v kvante inzerátov ten, ktorý ho zaujme. Tak už ste našli! Ja som totiž ten, u ktorého si necháte realizovať projekt. A viete prečo? Skvelo ovládam CMS WordPress, viem Vám na WordPress nasadiť dizajn z PSD či HTML šablóny, pripravím Vám rôzne portály, špecificky zamerané weby, basic firemné prezentácie, na čo si len spomeniete. Plus mám vzdelanie v oblasti dizajnu, fotografie, či všeobecne ovládam frontend technológie a čiastočne aj PHP bez použitia CMS. A pokiaľ radi čítate, nižšie je ešte pár doplnkových vetičiek.

Vzdelanie

Mám absolvovanú strednú školu v odbore grafik digitálnych médií, kde som sa naučil pracovať s grafikou, základy kódovania a programovania, ktoré som si neskôr doplnil sám a prakticky všetko, čo sa týka digitálneho sveta.

Portfólio

Väčšinou spracovávam menšie projekty, na ktoré netreba tým, ale pracoval som už aj pre väčších klientov ako News and Media Holding, Rudolf Jelínek, FOKUS Optik, SAROUTE, Agro Jesenice, Tescoma a iné. Podieľal som sa na dlhodobej spolupráci vo viacerých veľkých agentúrach - Grand Media (Praha), express24 (Žilina), OK Media (Zvolen).

Ocenenia, certifikáty

Kompletný WordPress kurz (Udemy)
Webrebel 1, 2, 3 (Learn2Code)
Complete Web Design (Udemy)

Navrch stránky To top