pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Kreatívci

Monika Hudová

Copywriter, Blogger, Content Creator, Social Media Creator, Photographer

Skill: Mid

Hodinovka: 515

#Wordpress#Frontend#Copywriting#Foto-Video Maker#Tvorba obsahu#Ideamaking#Blogging#Redaktor#E-mailing#SEO#Sociálne médiá#Customer Support#Editor/Korektor

Meno ste si už pravdepodobne všimli, teší ma :) Predstavovanie sa mi nikdy nešlo, no medzi podstatné veci podľa mňa patrí to, že pochádzam z východného Slovenska a vyštudovala som fotografický dizajn. Krátko po nástupe na strednú školu som si založila vlastný web, na ktorom doteraz recenzujem rôznu kozmetiku a občas napíšem niečo zo života. Práve vlastný web vo mne vzbudil lásku ku všetkému digitálnemu - od kódovania stránok, cez záujem naučiť sa písať čo najlepšie, najkreatívnejšie a najzaujímavejšie texty až po neustále zlepšovanie sa v tvorbe obsahu a fotografií.

Vzdelanie

V roku 2013 som urobila jeden z mojich najväčších životných krokov a nastúpila na Školu umeleckého priemyslu, kde som sa čo-to naučila. Začalo to tvorbou analógových fotografií (ktoré sa dnes len tak nevidia), pokračovalo digitánymi fotografiami, naučila som sa ovládať príslušenstvo profesionálneho fotografického ateliéru (a aj tak radšej fotím vonku), pracovať v programoch ako je Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign či tvoriť weby pomocou HTML, CSS alebo JavaScriptu. Kódovanie som si zamilovala a postupne som sa naučila pracovať s platformou WordPress. V škole sa snažili zlepšiť moje zručnosti aj čo sa týka grafiky, tj. viem vytvoriť rôzne bannery, postery, časopisy a jednoduché videá.

Portfólio

Môj najväčší projekt doteraz je môj web, kde sa - ako som už spomínala - venujem recenzovaniu rôznych kozmetických produktov, ktoré si pekne vyskúšam, otestujem, nafotím a niečo o nich napíšem.
Ukážu mojej práce môžte nájsť tu - https://lipstickverse.com/
Mojim "pisateľským" schopnostiam už roky dôverujú firmy ako AVON, Mary Kay, Notino, Oriflame a v minulosti som mala možnosť spolupracovať s firmami ako napríklad Urban Decay, obchod s nábytkom Favi, klenotníctvo Eppi, Gosh Copenhagen, Yves Rocher, Manufaktura, Zerva či sieť lekární Benu.

Ocenenia, certifikáty

Moje životné motto znie - KAŽDÝ DEŇ BUĎ ASPOŇ O NIEČO LEPŠÍ/LEPŠIA, AKO SI BOL/BOLA VČERA. Preto na sebe neustále pracujem, a mala som možnosť prejsť niekoľko kurzov:
- Professional Customer Service | COM2BIZ
Kde som sa venovala cielenej komunikácii so zákazníkmi a osobnému predaju produktov.
- Web Development | MIMO CODING
Kde som si pripomenula, ako veľmi zbožňujem HTML, CSS a JavaScript a to, že raz keď vyrastiem chcem byť úspešná "kóderka".
- Figma UI/UX Essential Training | UDEMY
Keďže vedieť niečo navyše nikdy nie je na škodu, rozhodla som sa naučiť aspoň základy práce s programom Figma.
- Web Development | ZENVA ACADEMY
Vďaka tomuto kurzu sa moje vedomosti v HTML, CSS, JS opäť o čosi zlepšili, osvojila som si aj základy Pythonu a game developmentu.

Navrch stránky To top