pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Nedostupný

Monika Hudová

SEO Specialist, Copywriter & Content Creator

Skill: Mid

Hodinovka: 1535

MarketériWordPressFrontendCopywritingPhoto/VideoIdeamakingRedactorE-mail MarketingSEOSocial MediaCustomer SupportB2B MarketingFacebook Business ManagerGoogle Search ConsoleMediaPRStrategyConsultingGoogle AnalyticsGoogle Tag ManagerContent MarketingGoogle Data StudioMarketing ManagementPPCGraphic DesignUser Experience Creative DirectionMarket Research/AnalysisEnglishFashionLeadership/ManagementOffice Manager/AssistantBusiness Development

Meno ste si už pravdepodobne všimli, teší ma! :)


Do sveta marketingu som vstúpila v roku 2014, kedy som si založila vlastný blog. Vďaka nemu som si osvojila všetky znalosti, ktoré dnes využívam - od fotografovania, grafiky, základov front-endu až po online marketing, ktorému sa dnes venujem zo všetkého najviac.


V súčasnosti pracujem ako marketingová manažérka v spoločnosti Cassovia Code, kde zastrešujem všetky marketingové úlohy, od tvorby obsahu, UX, SEO analýzy či správu PPC reklám, až po koordinovanie externistov.


Za sebou mám aj niekoľko úspešných spoluprác, kde som sa venovala tvorbe textového a vizuálneho obsahu napríklad pre spoločnosť NOTINO, AVON, Mary Kay, Lakrem a iné.

Vzdelanie

V roku 2013 som urobila jeden z mojich najväčších životných krokov a nastúpila na Školu umeleckého priemyslu, kde som sa čo-to naučila. Začalo to tvorbou analógových fotografií (ktoré sa dnes len tak nevidia), pokračovalo digitánymi fotografiami, naučila som sa ovládať príslušenstvo profesionálneho fotografického ateliéru (a aj tak najradšej fotím vonku), pracovať v programoch ako je Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign či tvoriť weby pomocou HTML, CSS alebo JavaScriptu. Kódovanie som si zamilovala a postupne som sa naučila pracovať s platformou WordPress.

Portfólio

Cassovia Code / https://cassoviacode.sk/

  • Tvorba obsahu na blog, ktorý môžete nájsť tu: https://cassoviacode.sk/blog/
  • Pravidelné analyzovanie SEO performance a neustále hľadanie nápadov, ako ho ešte viac zlepšiť
  • Tvorba PPC kampaní zameraných na získanie nových obchodných partnerstiev, prijatie nových uchádzačov či propagáciu firmy

Lakrem / https://www.lakrem.sk/
Ukážku mojich článkov nájdete napríklad tu:

Môj najdlhšie pôsobiaci projekt doteraz je môj web, kde sa venujem recenzovaniu rôznych kozmetických produktov, ktoré si pekne vyskúšam, otestujem, nafotím a niečo o nich napíšem.
Ukážu mojej práce môžte nájsť tu - https://lipstickverse.blogspot.com/


Mojim blogerským schopnostiam už roky dôverujú firmy ako AVON, Mary Kay, Notino, Oriflame a v minulosti som mala možnosť spolupracovať s firmami ako napríklad Urban Decay, obchod s nábytkom Favi, klenotníctvo Eppi, Gosh Copenhagen, Yves Rocher, Manufaktura, Zerva či sieť lekární Benu.

Ocenenia, certifikáty

Moje životné motto znie - KAŽDÝ DEŇ BUĎ ASPOŇ O NIEČO LEPŠÍ/LEPŠIA, AKO SI BOL/BOLA VČERA.
Preto na sebe neustále pracujem, a mala som možnosť prejsť niekoľko kurzov:
- Professional Customer Service | COM2BIZ
Kde som sa venovala cielenej komunikácii so zákazníkmi a osobnému predaju produktov.
- Web Development | MIMO CODING
Kde som si pripomenula, ako veľmi zbožňujem HTML, CSS a JavaScript a to, že raz keď vyrastiem chcem byť úspešná "kóderka".
- Figma UI/UX Essential Training | UDEMY
Keďže vedieť niečo navyše nikdy nie je na škodu, rozhodla som sa naučiť aspoň základy práce s programom Figma.
- Web Development | ZENVA ACADEMY
Vďaka tomuto kurzu sa moje vedomosti v HTML, CSS, JS opäť o čosi zlepšili, osvojila som si aj základy Pythonu a game developmentu.

Web

LinkedIn

Instagram

Navrch stránky To top