pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

TopDostupný

Petra Kacova

SEO špecialista, stratég

Skill: Mid

Hodinovka: 3570

MarketériAccount ManagementB2B MarketingConsultingContent MarketingCopywritingData AnalystE-mail MarketingEnglishFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsGoogle Data StudioGoogle Search ConsoleGoogle Tag ManagerIdeamakingLinkbuildingMarketing ManagementProduct DesignProject ManagementSEOSocial MediaStrategyUser Experience Web DesignWordPress

Hľadáš komplexné SEO riešenia pre tvoj web alebo eshop ? Ak áno, si na správnom mieste 😊


Optimalizácii pre vyhľadávače som sa začala venovať 8 rokov dozadu počas vysokej školy v zahraničí, kde mi SEO učarovalo natoľko, že sa mu venujem dodnes. Počas štúdia som vytvorila komplexný SEO audit, ktorý neustále zlepšujem.


Pracovala som na lokálnych a globálnych projektoch pre rôzne známe, ale aj menej známe značky. Moje portfólio klientov je rôznorodé od módnych doplnkov, cez high-end produkty až po spotrebné materiály. Určite sa stretneme v jednom segmente. Pokiaľ nie, o to budem radšej s Tebou spolupracovať a rada si rozšírim portfólio ! 😊


Medzi moje gro patrí už spomínaný komplexný SEO audit v ktorom nenájdeš len on-page a off-page faktory, ale aj odporúčania presné na mieru v rámci stratégie, plánovania, riešenia technických, obsahových, ale aj estetických chýb. Laicky povedané silné a slabé stránky, ku ktorým dostaneš konkrétne riešenia a odporúčania.


Ďalej mám skúseností s tvorbou stratégie a riadením online a offline marketingových aktivít a s tvorbou základných webových riešení vo WP.

Vzdelanie

Master degree International management (Univerzita Komenského, BA)
Bachelor degree in International Sales & Marketing (Odense, Dánsko)
AP degree in Marketing Management (Odense, Dánsko)

Ocenenia, certifikáty

  • Google Analytics for Beginners
  • Advanced Google Analytics
  • Ecommerce Analytics: From Data To Decisions
  • Getting Started With Google Analytics 360
  • Google Analytics for Power Users
  • Google Tag Manager Fundamentals
  • Introduction to Data Studio

LinkedIn

Navrch stránky To top