pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

SuperFaktura, s.r.o.

1 aktuálna ponuka

Web

Facebook

Sídlo: Bratislava, 🇸🇰 Slovenská republika

O firme

Sme online fakturačný (ekonomický) systém SuperFaktúra, bežíme v cloude a aj ako mobilná aplikácia. Používajú nás najmä živnostníci, malé firmy či eshopy, ktorí si u nás riešia správu svojej fakturácie a iných dokladov, export faktúr pre rôzne účtovné programy, či v prípade eshopov napríklad export dát o objednávkach do systémov kuriérskych spoločností, ale aj mnoho iného.


Nie sme začínajúci projekt či startup – fungujeme od roku 2011 a za tie roky si dovolíme tvrdiť, že stabilne a náš tím sa priebežne aj s počtom používateľov rozširuje. Pôsobíme na slovenskom a českom trhu.


SuperFaktúru sa snažíme neustále zlepšovať, pravidelne ju rozširujeme o nové nástroje a fíčurky, či prekopávame už existujúce. Napriek rozšíreniam sa ju snažíme udržať stále jednoduchú a intuitívnu pre každého používateľa. Nejde o systém, ktorý by sa používateľom prispôsoboval (programoval) presne podľa ich požiadaviek na mieru, ale ohlasy našich používateľov počúvame a berieme do úvahy pri ďalšom vývoji a smerovaní SuperFaktúry.

Pracovné ponuky

Navrch stránky To top