pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Instagram

Facebook


Mesto: Bratislava

O firme

Sme herné štúdio zaoberajúce sa vývojom mobilných aplikácií a facebookových a webových hier so sídlom v Bratislave.
Firmu založili v roku 2007 traja zakladatelia. Dnes máme v tíme až 70 ľudí a na svojom konte máme už 16 celosvetovo úspešných hier.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu, kde sa našim športovým hrám mimoriadne darí.
V roku 2020 sme prijali do nášho štúdia 10 nových kolegov a tiež sme sa zúčastnili prestížneho programu - Google for Startups Accelerator, čím sme našu úzku spoluprácu s Google posilnili.


Máme radi šport, niektorí ako fanúšikovia, iní ako aktívni športovci. Podporujeme hernú aj športovú komunitu doma i v zahraničí, pretože vzťahy sú pre nás dôležité. V práci máme neformálnu atmosféru a naše priateľstvá presahujú pracovný život - stretávame sa na pivku, robíme si výlety a rodinné chaty. Nezáleží nám na tom, ako prídeš do práce oblečený, zaujíma nás, kým si. Hľadáme k sebe do tímu duchom mladých ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať a učiť nové veci, pretože práve pre takých ľudí máme vytvorené skvelé zázemie - workshopy, školenia a konferencie na medzinárodnej úrovni. Uvedomujeme si, že tretinu dňa trávime v práci, a preto chceme aby si sa cítil dobre. Sme flexibilní a vieme ti vyjsť v ústrety. Máme radi oddych, ale vieme aj kedy zabrať. Ak si myslíš, že by sa ti u nás páčilo, neváhaj a píš nám. Radi ti to u nás poukazujeme :)

☝️
Táto spoločnosť momentálne nemá žiadne voľné pozície.

Navrch stránky To top