pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Packeta Slovakia s. r. o.

1 aktuálna ponuka

Web

Sídlo: Bratislava, 🇸🇰 Slovenská republika

O firme

Packeta je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 1300 výdajných miest.


Svoje pôsobenie má Packeta hneď v niekoľkých krajinách, a preto patrí pod skupinu Packeta Group, ktorá zastrešuje jej medzinárodné pôsobenie. Packeta zabezpečuje nízkonákladový a efektívny spôsob doručenia zásielok viac ako 30 000 e-shopom na výdajné miesta a adresu príjemcu cez jedno technologické riešenie = 1 API. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do viac ako 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.


Dostupnosť je podporovaná aj vďaka inovatívnej mobilnej aplikácii Packety a jej službe Medzi Nami, prostredníctvom ktorej si môžu posielať zásielky aj fyzické osoby. Zákazník má v aplikácii heslo vždy poruke a dokáže si tak prehľadne sledovať stav zásielky alebo vrátiť sa do histórie zásielok.


Packeta ponúka ľuďom slobodu. Je na zákazníkovi, kedy a kde si svoju zásielku prevezme alebo odošle. Aj vďaka tomu bola zaradená ako najobľúbenejšia služba pri doručení zásielky na výdajné miesto na Slovensku.

Pracovné ponuky

Navrch stránky To top