pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Neopublic s.r.o.

2 aktuálne ponuky

Web

Instagram

Facebook


Mesto: Bratislava

O firme

Sme komunikačná agentúra Neopublic, ktorá poskytuje služby v oblasti public relations na slovenskom a českom trhu. V Prahe a Bratislave máme tím 30 komunikačných profesionálov. Medzi našich klientov patria obľúbené svetové značky, domáci lídri trhu, ale aj startupy. (pozri si www.neopublic.sk)


Ak máš rád prácu v PR, napíš nám. Pracujeme na náročných a zaujímavých komunikačných projektoch. U nás sa pracuje intenzívne a agilne. Tvoja odmena závisí priamo na množstve projektov, na ktoré si trúfneš. Máme nastavenú silne motivujúcu zložku platu. Ak si šikovný, vieš rýchlo rásť, učiť sa a nebojíš sa výziev, tak máš šancu budovať si po čase vlastný tím a výraznejšie profitovať.


Naši ľudia majú vášeň pre komunikáciu a vedia si vyhrnúť rukávy. Podľa princípu agilnej komunikácie očakávame schopnosť dobre pracovať s dátami z prieskumov, rýchlo reagovať na požiadavky klientov a médií a dynamicky rozvíjať existujúce koncepty. Oceňujeme metodický prístup, vlastnú disciplínu a „can-do“ postoj k práci.


Túžba plniť výzvy, nebáť sa robiť chyby a vstupovať do neznámeho prostredia je v súlade s našimi štandardami a silnými pracovnými návykmi. Snažíme sa pracovať transparentne, otvorene a v súlade s etickými štandardami PR.

Pracovné ponuky

Navrch stránky To top