pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Neopublic s.r.o.

1 aktuálna ponuka

Web

Instagram

Facebook

Sídlo: Bratislava, 🇸🇰 Slovenská republika

O firme

Sme komunikačná agentúra Neopublic (www.neopublic.sk), ktorá poskytuje služby v oblasti public relations už viac ako 20 rokov na slovenskom a českom trhu. Spolupracujeme s tými najlepšími a náš tím má viac ako 20 komunikačných profesionálov, ktorí poskytujú servis nielen pre obľúbené svetové značky, ale aj nádejné start-upy a e-commerce firmy.


Ak máš záujem budovať svoju kariéru v komunikačnej branži, napíš nám. Snažíme sa vytvárať motivujúce prostredie, ktoré prináša nové výzvy každým dňom. Ak si šikovný, chceš rýchlo rásť, učiť sa a nebojíš sa výziev, tak z toho môžeš profitovať.


Naši ľudia majú vášeň pre komunikáciu a vedia si vyhrnúť rukávy. V Neopublicu pracujeme tímovo a často online. Naša práca je častokrát last-minute a v pohybe, preto oceňujeme metodický prístup, vlastnú disciplínu a „can-do“ postoj k práci.


Túžba plniť výzvy, nebáť sa robiť chyby a vstupovať do neznámeho prostredia je v súlade s našimi štandardami a silnými pracovnými návykmi. Snažíme sa pracovať transparentne, otvorene a v súlade s etickými štandardami PR.

Pracovné ponuky

Navrch stránky To top