pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Hookah Space s.r.o.

1 aktuálna ponuka

Web

Instagram

Facebook

Sídlo: Košice, 🇸🇰 Slovenská republika

O firme

Spoločnosť My Brand Agency je online digitálnou agentúrou, ktorá bola založená v roku 2015 mladým ambicióznym podnikateľom Danielom Shypom. V tom čase ešte fungovala pod názvom Instamax a špecializovala sa prevažne len na sociálnu sieť Instagram.


V roku 2018 však spoločnosť zmenila názov a rozšírila svoju oblasť služieb na celú sféru online reklamy a marketingu. Postupne do tímu spoločnosti pribúdali noví členovia, vďaka ktorým sa dnes môže spoločnosť My Brand Agency radiť medzi najlepšie Instagramové agentúry na Slovensku a zároveň najúspešnejšie reklamné agentúry východného Slovenska.


Medzi našich klientov v súčasnosti patrí, napr. Slovenská pošta, pre ktorú zabezpečujeme celkovú správu sociálnych sietí a tvorbu obsahu. Našimi ďalšími klientmi sú tiež veľké celoslovenské značky ako Exisport, sieť pokrových kasín Banco Casino, Xbody Slovakia, Diego, Demident a Dental Club, ale aj lokálne značky ako Bulli kebab, Barber Club, Vip Clinic, Harley-Davidson, Toyota, Pizzalino, Mojmedik, Bratislavské šišky a mnoho ďalších.

Pracovné ponuky

Navrch stránky To top