Kontakt

Studio Echt

Studio Manager*ka

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 600 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované02.05.2024

Štúdio dizajnu a komunikácie, ktoré pracuje pre firmy z celého sveta. Medzi našich klientov patrí aj Avast, Tatra banka, O2, Innovatrics, NBS, Holoride, Parcellab, Slovakia.travel, Agevolt a mnoho ďalších.

Naše štúdio je na Štefánikovej 22 v Bratislave a priamo pod ním máme vlastné Bistro 24. Kancelárie máme aj v Mníchove a v Námestove. Spoluoragnizujeme jednu z najlepších dizajn konferencií na svete By Design Conference.

Vyhrali sme Effie aj Youtube Awards. Vytvorili sme stovky značiek, webov a kampaní.
Je nás približne 20 a čakáme už len na teba!

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude:

  • starostlivosť o štúdio (zásoby, pošta, údržba, teambuildingy),
  • tvorba a príprava rešeršov,
  • správa a rozvoj interných sociálnych sietí a newslettera,
  • rozvoj a práca na našich vizitách.

Požiadavky

Hľadáme junior človeka na správu nášho štúdia, našich eventov, interných sociálnych sietí, a zároveň osobného asistenta*ku pre Jakuba a partnerov. Ak máš chuť sa neskôr presunúť aj k project managementu, je to vítané. Táto pozícia je pre človeka, ktorý miluje poriadok a systém. Má rád komplexné zadania, je samostatný a nebojí sa pýtať. Je naučený riešiť problémy samostatne, dobre pracuje s textom a má rád pekné veci.

Ponúkame

Toto ti ponúkame:

  • ponúkame ti 600 € na faktúru za jeden až jeden a pol dňa v týždni,
  • ponúkame ti možnosť naučiť sa viac o organizácií eventov, o selfprome a brandbuildingu a aj o všetkých možných témach sveta, na ktorých pre našich klientov pracujeme,
  • ponúkame ti možnosť si neskôr pričuchnúť aj k role projektového manažéra/ account manažéra.

S kým budeš robiť?

  • primárne s Jakubom a ostatnými partnermi
  • s našou account directorkou Evou Kánikovou

Nástup od 1. 5. v rozsahu cca 60 hodín mesačne, prípadne podľa dohody aj viac.

Prvým krokom po úvodnom rozhovore bude testovacie zadanie.