Kontakt

Seesame

Skúsený Account Manager - Brand & Lifestyle

FormaFull-time

Plat1600 — 1800 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané30.04.2024

Sme veľmi radi, že zamestnancom sa u nás páči a cítia sa dobre a bezpečne. Vďaka ich feedbacku sme od prestížneho Provoke media získali výnimočné ocenenie za pracovné prostredie - Best consultancy to work for v kontinentálnej Európe ✨. A to nás extrémne teší.

Zjednodušujeme zložité veci

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Náplň práce

Zaujímajú ťa lifestyle témy a rád/a by si sa rozvíjal/la v oblasti brand PR?

Máš dobrý time management a dokážeš multitaskovať?
Si organizačný typ, ktorý sa nezľakne žiadnej praktickej úlohy?
Si dôsledný/ná a pozorný/á detailista/tka?
Sleduješ sociálne siete a máš prehľad v trendoch a influenceroch?
Potom hľadáme možno práve teba do nášho Brand & Lifestyle tímu na pozíciu Account Manager.

Ako bude vyzerať tvoj deň?

V tíme máme tri veľmi šikovné Account manažérky, jednu skvelú špecialistku na médiá a dve ochotné asistentky, ktoré nám pomáhajú so zadaniami. Každá Account manažérka má na starosti 2-3 klientov, no nikto na to nie je sám. Kreatívne návrhy aj projekty zdieľame v tíme, či už sa v daný deň vidíme osobne alebo online. Každý deň si svoj plán určuješ ty a je kombináciou samostatnej práce, tímových a klientskych meetingov aj produkcie mimo office – či už pri organizovaní eventov alebo pri natáčaní videí s influencermi.

Čo bude tvojou dennou agendou na danej pozícii:

  • riadenie a koordinácia kampaní a mesačných PR aktivít podľa potrieb klienta;
  • pravidelná komunikácia s klientom;
  • podieľanie sa na príprave komunikačných návrhov a podkladov pre klienta;
  • influencer marketing: príprava kreatívnych návrhov, riadenie influencerských kampaní;
  • pomoc s organizáciou vybraných eventov pre klienta;
  • komunikácia s novinármi;
  • reporting projektov klientovi.

Požiadavky

Pridaj sa do tímu, ktorý riadi influencerské kampane, plánuje zmysluplné eventy a pomáha klientom s produktovou a korporátnou komunikáciou. Pre slovenské aj zahraničné firmy tvoríme kreatívne externé komunikačné kampane, ktoré autenticky prepájajú značku alebo produkt priamo so zákazníkom alebo pomáhajú zlepšovať reputáciu.

Denne spolupracujeme s influencermi na kampaniach, organizujeme zaujímavé eventy, riadime obsah s interným content tímom, komunikujeme s médiami a dozeráme na to, aby všetky aktivity v komunikačných plánoch našich klientov prebiehali bez problémov.

Klientov v tíme máme, samozrejme, tých najlepších 😊!
Preto budeš pracovať na komunikačných kampaniach pre značky ako napr. IKEA, Avon či F&F.

Zapadneš k nám, ak:

✅máš všeobecný prehľad, sleduješ trendy a dianie okolo seba;
✅máš vzťah ku komunikácii,
✅si tímový hráč a ochotne pomôžeš aj kolegom;
✅dá sa na teba spoľahnúť: keď sa na niečom dohodneme, tak to platí – či už ide o DDL, kvalitu dodanej práce alebo tímovú večeru;
✅slovenčinu aj angličtinu máš v krvi: jazyk je totiž naším denným nástrojom;
✅si zodpovedný detailista: projektový manažment pre teba nie je neznámy pojem;
✅máš aspoň 2 roky praxe.

Sme partia zodpovedných ľudí a takých aj hľadáme. Nájdeš u nás skúsený tím, ktorý ti vždy rád pomôže, ale za ruku sa nevodíme. Preto musíš mať správnu dávku samostatnosti a proaktivity.

Ponúkame

  • atraktívny systém benefitov (letná aj vianočná odmena nad rámec platu a navyše koncoročný bonus; dokopy môžeš mať až 14,6 platu za rok);
  • super zamestnanecká appka s odmenami v hodnote až 1000 eur ročne;
  • finančný fond na podporu osobného rozvoja, vzdelávania a relaxácie podľa vlastného výberu;
  • interný systém vzdelávania vrátane možnosti jazykového vzdelávania priamo vo firme, ale aj možnosti absolvovať externé školenia a konferencie;
    -spolupráca na zaujímavých a kreatívnych projektoch top zahraničných aj slovenských značiek;
  • nové kreatívne priestory a chillout zóna s hojdačkami a pravidelnou happy hour.