Madness Advertising

Office Manager

FormaFull-time

Plat1400 — 1600 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané29.04.2024

  • Madness Advertising je napredujúca reklamná agentúra, zabezpečujúca široké možnosti prezentácie v offline svete.
  • Dlhodobo pripravujeme riešenia pre rozmanité portfólio klientov, v ktorom sa nachádzajú silné stabilné značky i začínajúce projekty.
  • Rok čo rok prinášame na slovenský a rakúsky trh najzaujímavejšie novinky z oblasti prezentačných systémov.
  • Patríme k hlavným partnerom niekoľkých väčších marketingových eventov.
  • Dokážeme komplexne pokryť každú potrebu klienta pre bezproblémovú účasť na výstave, evente alebo konferencii akéhokoľvek rozsahu.

Náplň práce

  • administratívne práce

  • fakturácia

  • priprava podkladov pre učtovníctvo, evidencia prijatych faktúr

  • odovzdavanie zákazok klientom

  • evidencia dochádzky zamestnancov

  • organizovanie dopravy zásielok, objednávanie zásielok

  • základná komunikacia s úradmi

  • likvidácia pohľadávok v internom systéme

  • urgovanie pohľadávok klientov

  • preberanie prichádzajucich zásielok a tovaru

  • práca s pokladňo

Požiadavky

Fakturácia - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Vodičský preukaz B

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ponúkame

  • práca v mladom dynamickom kolektíve

  • dobre finančné ohodnotenie,